Вступ 2018


 

 

«Кафедра фізики металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

оголошує набір  на спеціалізацію 

"МЕТАЛОФІЗИЧНІ ПРОЦЕСИ ТА ЇХ КОМПЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ"

Ми готуємо:
1. Бакалаврів в галузі знань 13 Механічна інженерія за спеціальністю 132 Матеріалознавство
Кваліфікація – фахівець з матеріалознавства
Термін навчання – 4 роки.


2. Магістрів в галузі знань 13 Механічна інженерія за спеціальністю 132 Матеріалознавство

Кваліфікація – інженер-дослідник

Термін навчання – 2 роки

 

Одним із найважливіших питань, яке  зараз турбує молодь, є вступ до ВНЗ. Вибір абітурієнта фактично визначає його майбутнє, тому обирати доцільно із найкращих навчальних закладів.

 

"КПІ ім. Ігоря Сікорського" багато років поспіль посідає перше місце серед вищих навчальних закладів України. Університет має унікальні традиції та історію, визнані наукові школи, відомих в усьому світі випускників та дійсно є одним із найкращих технічних університетів України!

 

Якщо Ви бажаєте вступити в "КПІ ім. Ігоря Сікорського" та стати студентом, то Вам варто переглянути умови вступу 2018 "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

 Конкурс вступу "КПІ ім. Ігоря Сікорського" залежить від обраного факультету та спеціальності. Статистика конкурсу «людина на місце»  за попередній рік наведена тут.

 Для традиційних та найпоширеніших технічних спеціальностей предмети для вступу в "КПІ ім. Ігоря Сікорського" та прохідні бали ЗНО цього року наступні: не менше 100 балів з фізики (або іноземної мови) та 125 – з математики, 100 – з української мови.

 Правильно обрати спеціальність Вам допоможуть власний розсуд та рейтинг кафедр "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

 Радимо також більш глибоко ознайомитися з інформацією на сайтах кафедр, адже суттєві переваги тієї чи іншої кафедри містяться не в її назві, що історично складалася, а в навчальних програмах, науковій роботі, сучасних перспективах та в реальних можливостях працевлаштування.

 

Кафедра фізики металів є одним з лідерів навчального процесу та науково-дослідницької діяльності "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Ми запрошуємо до навчання абітурієнтів, які прагнуть здобути якісні знання, осягнути нові горизонти, стати конкурентоспроможними та затребуваними фахівцями, зробити успішну кар'єру в різноманітних сферах життєдіяльності суспільства.

 Наші викладачі, серед яких – 7 докторів наук, професорів, 8 кандидатів наук, доцентів, 9 аспірантів, є спеціалістами найвищого рівня, які постійно слідкують за інноваційними розробками і приймають у них безпосередню участь.

 

Більшість наших студентів та аспірантів проходять стажування за кордоном у провідних відомих світових університетах та дослідницьких центрах. Кафедра фізики металів надає можливість освоїти сучасні пакети програм та середовища комп’ютерного моделювання. Ми розробляємо та досліджуємо біосумісні матеріали, екологічні програми та технології, вивчаємо комп’ютерний дизайн матеріалів та нанотехнології.

 У нас переважає бюджетна форма навчання (97%), а всім бажаючим без виключення надається гуртожиток.

 

Ми будемо раді вітати Вас на кафедрі фізики металів – в бакалавраті "Матеріалознавство" з подальшим навчанням в магістратурі за спеціалізацією "Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання".

 


 

TOP