Як поступити до нас на 1 курс за сертифікатами ЗНО: 

 Зареєструвавшись у електронній системі вступу та обравши ВНЗ НТУУ "КПІ ім.Ігоря Сікорського", обираємо:

  1.  Галузь знань - Механічна інженерія (№13).

  2. Матеріалознавство (№132).
  3. Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання (спеціалізація, за якою готує кафедра).

 Вступ на бакалаврат за напрямом підготовки (спеціальністю) "Матеріалознавство" з подальшою спеціалізацією  "Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання" проводиться  згідно Правил прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році.


 Увага! У 2018 році приймаються результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, результати яких приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

 

Згідно Правил, для участі в конкурсі за напрямом "Матеріалознавство" (спеціалізація " Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання") у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти вступника повинні бути такі предмети і бали:

1. Українська мова та література (вага предмета сертифікату ЗНО – 0.2, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100).

2. Математика (профільний предмет, вага предмета сертифікату ЗНО – 0.5, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100 за умови, що один з профільних предметів - фізика або іноземна мова не нижче 125).

3. Фізика або  Іноземна мова (профільний предмет, вага предмета сертифікату ЗНО – 0.2, мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі - 100 за умови, що математика не нижче 125).

Вага атестату про повну загальну освіту складає 0.05.

Вступ на денну форму навчання у 2018 р. для абсолютної більшості абітурієнтів буде проводитись виключно за електронним поданням документів, тому необхідно звернути особливу увагу на процедуру подання документів та етапи вступної кампанії в НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

 Зокрема:

  • Початок прийому заяв та документів – 12 липня, закінчення – 26 липня 2018 р.
  • Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення  не пізніше 12:00, 01 серпня.
  • Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення - не пізніше 18:00 6 серпня.
  • Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 13-00 17 серпня.
  • Терміни зарахування вступників:

- за державним замовленням – не пізніше 12:00, 07 серпня;

- за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 18 серпня.

Будь-які додаткові відомості, відповіді на запитання можна отримати, скориставшись контактами кафедри.

Детальна інформація про умови вступу до НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського", роботу Приймальної комісії, електронний вступ та ін. розміщена на веб-сайті приймальної комісії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"


 

TOP