Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

 

Запрошуємо випускників коледжів і технікумів, які отримали диплом молодшого спеціаліста, до вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю "Матеріалознавство"!

 Такі абітурієнти вступають на перший курс освітнього рівня бакалавра, але із скороченим терміном навчання – 3 роки замість 4 .  

Оскільки спеціальність  "Матеріалознавство" у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, див. Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням.

 Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не пропусти можливість!

 

Інформація приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського

Сайт приймальної комісії КПІ ім. І. Сікорського  

Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста

Правила прийому до КПІ ім. І.Сікорського

Інструкція з електронного вступу на сайті приймальної комісії КПІ ім.І.Сікорського


Докладніше про фахівців спеціальностей та cпеціалізацій

Сторінка "Цікаве матеріалознавство"


 

TOP