Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Запрошуємо випускники вищих навчальних закладів (коледжів, технікумів) до вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на основі свого диплому. Такі абітурієнти вступають на перший курс освітнього рівня бакалавра але з терміном навчання – 3 роки. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Наша спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатоку 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році і ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!

Інформація приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського

Сайт приймальної комісії КПІ ім. І. Сікорського

Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста

Правила прийому до КПІ ім. І.Сікорського