Стажування аспіранта кфм Андрія Орлова в синхротронному центрі SPring-8 Національного інституту фізико-хімічних досліджень RIKEN (Японія).

Стажування аспіранта кафедри фізики металів Андрія Орлова в синхротронному центрі SPring-8 Національного інституту фізико-хімічних досліджень RIKEN (Японія). Було виграно гран на проведення наукових досліджень за темою: «Візуалізація процесів масопереносу в тонкоплівкових металічних композиціях під дією низько-енергетичного іонного бомбардування та термічної обробки».

Керівник проекту С.І.Сидоренко, beamlinescientistK.Kato та аспірант кафедри фізики металів Андрій Орлов в одній із експериментальних лабораторій SPring-8 BL44B2 RIKEN Material Science beamline

Аспірантом кафедри А.Орловим, на базі SPring-8 з використанням найновітнішого обладнання, було створено лабораторію вирощування чотиришарових тонкоплівкових композицій електронно-променевим методом.  Модифікована установка передбачає: можливість обробки поверхні зразків низько-енергетичними іонами та термічну обробку в різній захисній атмосфері.

Аспірант кафедри фізики металів Андрій Орлов на фоні модифікованої установки для вирощування тонкоплівкових багатошарових металічних композицій