СТУДЕНТИ-МЕТАЛОФІЗИКИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ В МІСіС

19-25 Листопада 2012 студенти кафедри фізики металів Наталія Сафонова і Марк Федоров взяли участь у 6-тій міжнародній студентській конференції "Study-and-Achieve", що проводилась у Національному дослідницькому технологічному університеті "Московський інститут сталі і сплавів".

Наталія Сафонова (наукові керівники – д.ф.-м.н., проф., С.М. Волошко, к.т.н., ст. викладач І.Є. Котенко,) представила доповідь, присвячену дослідженню дифузійно-контрольованих процесів в тонкоплівковій системі Ni-Al.

Марк Федоров (наукові керівники – к.т.н. С.А. Замулко, к.п.н. А.Д. Холмська) розглянув застосування "методу пружної стрічки" для моделювання з перших принципів (abinitio) процесів дифузії.

Обидва наших студенти отримали сертифікати про успішну участь та призи за кращі доповіді.

В рамках конференції були проведені лекції відомими в світі вченими (С.І. Мухін, І.А. Абрикосов, Р. Пейдж-Хеллер).

Для іноземних учасників конференції була проведена екскурсія у Центр колективного користування «Школи мікроскопії НДТУ "МІСіС"», де студенти ознайомились з різноманітним обладнанням, у тому числі – з устаткуванням для проведення дистанційної дослідницької роботи на мікроскопах у режимі реального часу.

В рамках культурної програми студенти відвідали іноваціїний центр "Сколково", де їм були представлені презентації проектів, пов’язаних з можливістю роботи, навчання та співробітництва із центром "Сколково".

На заключному засіданні конференції було оголошено, що студенти кафедри фізики металів Наталія Сафонова і Марк Федоров зайняли призові місця у секції матеріалознавства.

Отже факт, що дві нагороди з 10 поїхали до кафедри фізики металів, означає високу якість підготовки наших студентів-металофізиків.

ПОЗДОРОВЛЯЄМО !