Стажування студентки кафедри фізики металів  Г. Волкової на кафедрі наук про поверхню та границі поділу факультету матеріалознавства Технічного університету м. Дармштадт (Німеччина)

В період з квітня по травень 2015 року студентка кафедри фізики металів Г. Волкова проходить наукове стажування на кафедрі наук про поверхню та границі поділу факультету матеріалознавства Технічного університету м. Дармштадт (Німеччина). Стажування направлене на отримання тонких напівпровідникових плівок методами магнетронного і атомно-шарового осадження, і наступне їх дослідження методом рентгенівської фотоелктронної спектроскопії. Метод дозволяє виявити особливості електронної структури та зміну положення енергетичних зон біля інтерфейсу між фазами у напівпровідникових композиціях.