ЗУСТРІЧ ІЗ МЕРОМ МІСТА ХЕЙЧЖОУ

21 травня 2015 року проф. С.І. Сидоренко – як представник НТУУ "КПІ" – був прийнятий мером м. Хейчжоу, провінція Гуандун, КНР, паном Мей Чжо Менєм.

В ході бесіди, яка пройшла в теплій товариській атмосфері, учасники підтвердили взаємну зацікавленість як в розвитку взаємовигідного співробітництва між Народним урядом міста Хуейчжоу і НТУУ "КПІ" у відповідності до потреб розвитку економіки міста (інформаційні технології, біотехнології, електроніка, хімічний напрям, зокрема, – нафтопереробні технології, а також споріднені із зазначеними аспекти матеріалознавства), так і в міжнародному трансфері освітніх послуг від НТУУ "КПІ" до університету м. Хейчжоу (НТУУ "КПІ" та університет м. Хейчжоу в 2014 році підписали відповідну рамкову Угоду).

Зустріч проф. С.І. Сидоренка із мером м. Хейчжоу п. Мей Чжо Менєм