ВІЗИТ ПРОФ. С.І. СИДОРЕНКА ДО УНІВЕРСИТЕТУ м. ХЕЙЧЖОУ (КНР)

21 травня 2015 року проф. С.І. Сидоренко відвідав університет м. Хейчжоу, мав зустрічі із секретарем парткому університету проф. Лю Шенг (за існуючою в Китаї системою першим керівником установи є секретар партійного комітету Комуністичної партії Китаю даної установи), віце-президентом університету проф. Лю Гуодонгом, проректором з міжнародних зв'язків проф. Лін Хон, деканами факультетів інформатики, електроніки, хімії, біотехніки.

Було обговорено весь спектр питань, пов'язаних з розвитком співробітництва університетів-партнерів у відповідності до угоди, підписаної восени 2014 року, в т.ч. – щодо створення спільної (за участі КПІ) структури – Навчально-наукового інституту на базі університету м. Хейчжоу.

Було – як і в розмові із представниками Народного уряду м. Хейчжоу – підтверджено, що КПІ будує свою політику виходу на ринки Китаю саме через систему освіти, яку представляє університет м. Хейчжоу за підтримуючої ролі Гуандунського союзу по науково-технічному співробітництву із країнами СНД.

Через систему освіти будуть надалі сконструйовані "канали співробітництва" КПІ з науково-технічною, промисловою та інноваційною сферами м. Хейчжоу і провінції Гуандун.

Проф. С.І. Сидоренко від імені НТУУ "КПІ" та віце-президент університету м. Хейчжоу проф. Лю Гуодонг підписали двосторонні угоди щодо проектів в галузі трансферу освітніх послуг та науково-технічної діяльності, які протягом 2014-2015 років були підготовлені за відповідними тематичними напрямами, що становлять інтерес для розвитку економіки м. Хейчжоу, зокрема, – за її складовими в сфері вищої професійної освіти, науки і технологій та інноваційної діяльності.