ПЕРЕГОВОРИ ІЗ ГРУПОЮКОМПАНІЙ «VANLEAD», КНР

24-25 травня 2015 року в м. Гуанчжоу, провінція Гуандун, як представник університету проф. С.І. Сидоренко, за участі Генерального консула України в м.Гуанчжоу В.А. Березовського, відбулася зустріч із групою компаній «VanLead».

В ході перемовин з цією великою державною корпорацію хімічного виробництва, було презентовано хімічний напрям НТУУ «КПІ» та підписано (на рівні віце-президента Компанії) Меморандум про співпрацю.

Відповідно до положень підписаного Меморандуму Сторони будуть здійснювати такі види співпраці:

– Реалізація проекту зі створення Китайсько-Українського спільного Інституту тонких хімічних технологій;

– Організація підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців Компанії;

– Спільне проведення досліджень та спільне використання отриманих результатів;

– Спільне виконання проектів, що входять у великі науково-технічні міжнародні програми;

– Спільне проведення комплексу заходів, спрямованих на розширення обсягів фундаментальних, пошукових і прикладних досліджень, що мають технологічну спрямованість, і комерційне освоєння результатів наукових досліджень;

– Проведення маркетингових досліджень для виявлення можливих замовників і споживачів наукомісткої продукції Сторін.

В ході переговорів керівництво Компанії  заявило про «широку програму залучення вчених НТУУ "КПІ" до розвитку досліджень і розробок Компанії "VanLead"».

Підписання Меморандум про співпрацю між НТУУ "КПІ" та групою компаній «VanLead»