ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ЕЛЕКТРОННОГО МІКРОСКОПУ

25 травня 2017 року в аудиторії імені В.Н. Гриднєва (ІФФ) відбулася важлива подія – презентація настільного електронного мікроскопу HITACHI Miniscope TM3030.

Даний захід проходив в рамках програми "Рік Японії в Україні", за сприяння Посольства Японії в Україні та за особистої участі Й.В. Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі.

Під час презентацій було представлено лекції-практикуми з використанням даного настільного електронного мікроскопу, в який всі присутні могли наживо побачити структуру і будову матеріалів і біологічних об’єктів.

Було прочитано дві лекції – для студентів кафедри фізики металів та для школярів – членів Малої академії наук України, які проявляють зацікавленість до перспективи навчання на Інженерно-фізичному факультеті.

Захід відкрив вітальним словом Й.В. Надзвича

йний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Шігекі Сумі, якого супроводжували проректор з міжнародних зв'язків проф. С.І. Сидоренко, заступник проректора з міжнародних зв'язків Є.І. Поліщук та директор Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського К.О. Луговська.

Фоторепортаж віддзеркалює найбільш важливі епізоди заходу