ПЕРСПЕКТИВА СПІВПРАЦІ ІЗ АНГОЛОЮ!

7 липня 2017 року відбулася зустріч наукового керівника кафедри фізики металів проф. С.І. Сидоренко із деканом Факультету інженерії університету Агостино Нето (Ангола) паном Хамуйела Жоакім Аугушто Геррою.

В зустрічі взяв участь професор кафедри конструювання верстатів і машин Механіко-машинобудівного інституту проф. Ю.М. Кузнецов.

Проф. С.І. Сидоренко привітав п. Хамуйела із успішним захистом докторської дисертації під керівництвом проф. Ю.М. Кузнецова. До речі, п. Хамуйела – перший доктор технічних наук африканських країн, який здобув ступінь доктора в Україні.

Під час бесіди обговорювались питання налагодження наукового співробітництва та підготовки кадрів для університету Агостино Нето на Інженерно-фізичному факультеті, зокрема, – на кафедрі фізики металів.