ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ МЕТАЛОФІЗИКИ Г.С. ФІРСТОВИМ

14 липня 2017 року гостем кафедри фізики металів був випускник кафедри фізики металів, відомий вчений, заступник директора Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України д.ф.-м.н. Георгій Сергійович Фірстов.

Зустрічали Г.С. Фірстова науковий керівник кафедри проф. С.І. Сидоренко, в.о.завідувача кафедри доц. Є.В. Іващенко та заступник завідувача кафедри проф. С.М. Волошко.

В зустрічі також взяли участь помічник завідувача кафедри з міжнародних питань доц. Л.Д. Демченко та вчений секретар С.І. Конорев.

Під час зустрічі обговорювались питання співробітництва кафедри фізики металів та Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України через посилення діяльності філії кафедри фізики металів в Інституті металофізики.

Була схвалена ідея конкретизувати плани співробітництва у формі тез бесіди, що відбулася, та переліку заходів (за типом «map road») для подальшого обговорення з керівництвом ІМФ ім. Г.В. Курдюмова НАН України та деканом Інженерно-фізичного факультету.

Цього ж дня проф. С.І. Сидоренко інформував про зустріч із Г.С. Фірстовим декана ІФФ П.І. Лободу.