МЕТАЛОФІЗИКИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ФІЗИКАМИ УНІВЕРСИТЕТУ м. АУГСБУРГ

З 17 вересня по 20 вересня 2018 року Інженерно-фізичнийфакультет та кафедру фізики металів відвідали вчені університету м. Аугсбург (Німеччина) проф. Манфред Альбрехт, проф. Гюнтер Беддіс та випускниця кафедри фізики металів аспірантка Наталія Сафонова.

Метою візиту було обговорення результатів, отриманих в ході студентами-магістрантами кафедри фізики металів виконання проектів за програмою Леонарда Ейлера Німецької служби академічних обмінів (DAAD), а також перших результатів спільного науково-дослідного проекту «Холодна гомогенізація шаруватих тонких плівок на основі Fe/Pt, індукована дифузійними процесами», який фінансується Німецьким дослідницьким фондом (DFG) і в даний час виконується вченими і аспірантами кафедри фізики металів.

З боку кафедри фізики металів у зустрічах з проф. М. Альбрехтом взяли участь науковий керівник кафедри проф. С.І. Сидоренко, проф. Ю.М. Макогон, проф. С.М. Волошко, к.т.н. І.А. Владимирський, ст. викладач С.І. Конорев, к.т.н. Т.І. Вербицька, студенти-магістранти та аспіранти.

Під час візиту проф. М. Альбрехт презентував наукові розробки університету м. Аугсбург в області фізики магнітних наноматеріалів, був ознайомлений з науковим доробком вчених-матеріалознавців кафедри фізики металів, відвідав лабораторії, мав наукові зустрічі зі студентами та молодими вченими кафедри фізики металів.

Фоторепортаж віддзеркалює перебіг спільного наукового семінару вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського та університету м. Аугсбург.