ПОЗДОРОВЛЯЄМО!

Вітаємо доц. кафедри фізики металів Л.Д. Демченко із перемогою (виходом у фінальну частину) в конкурсі стартап-проектів VІІ Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018», що відбувся 16-19 жовтня 2018 року.

Доц. Л.Д. Демченко разом із колегами з Інституту магнетизму НАН України, Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України та Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України на конкурсі стартап-проектів представила проект "FLAZ. Глибока переробка рослинної сировини для отримання біоактивних фармацевтичних олій".

В дні Фестивалю із Фондом науково-технічного розвитку імені академіка В.С. Михалевича командою проекту було підписано меморандум про інвестування проекту і його підтримку в інших формах.

Тож, бажаємо успіхів по впровадженню проекту в "підприємницьке" життя!

Команда-переможець FLAZ (флюїдне азотування) біля стенду проекту
на «Sikorsky Challenge 2018»