Наші молоді вчені на міжнародній конференції в Японії

У період з 20 по 25 жовтня 2018 року к.т.н., асистент Бурмак А. П. та аспірант Круглов І. О. приймали участь в 14th International Conference on Atomically Controlled Surfaces, Interfaces and Nanostructures (ACSIN-14) & 26th International Colloquium on Scanning Probe Microscopy (ICSPM26), яка відбулася у м. Сендай (Японія). Вченими кафедри фізики металів були представленні постерні доповіді за результатами наукових досліджень проведених спільно із вченими з RIKEN SPring-8 Center, Japan Synchrotron Radiation Research Institute (JASRI) та National Institute for Materials Science (NIMS):

- Formation of Metastable States in V and V/Ag Thin Films.

- The Effect of Low-Energy Ar Ion Bombardment on the Diffusion and Oxidation of Ni/Cu/Cr and Ni/Cu/V Thin Films.

Також А. П. Бурмак на запрошення Інституту фізико-хімічних досліджень «RIKEN» відвідав центр синхротронного випромінювання SPring-8, прийняв участь у науковому семінарі, де зробив доповідь на тему: «Corrosion behavior of the 2024 aluminum alloy surface after mechanical alloying with iron by ultrasonic impact treatment».