Ярмарок професій у Рокитному

21 березня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій. У цьому заході прийняли участь викладачі кафедри фізики металів Конорев С. І., Шаповалова Н. А. та Франчік Н. В.

На Ярмарок завітали учні 9-х ‒11-х класів загальноосвітніх шкіл селища Рокитне. Мета заходу ‒ зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професії, розширити їх уявлення про професії і отримати інформацію про навчальні заклади.

Відкрила Ярмарок професій директор філії Лариса Глюза, яка підкреслила, що здійснювати такий крок школярі повинні свідомо, вільно та самостійно, обов’язково проаналізував свої знання та вподобання.

У заході взяли участь представники 14 навчальних закладів Києва та Київської області.

Старший викладач кафедри фізики металів Конорев С. І. також привітав усіх учасників заходу та запросив школярів вступати до Національного технічного університету України Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про умови вступу, про особливості навчання за освітньою програмою Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання, а також про працевлаштування після одержання освіти.

Запрошуємо школярів, які проявили інтерес та бажання навчатися на нашій кафедрі прийняти участь у ХІІ Міжнародній конференції «Перспективні технології на основі новітніх фізико-матеріалознавчих досліджень та комп’ютерного конструювання матеріалів», яка відбудеться 18 - 19 квітня 2019 р.