Вступ на 1-й курс (за результатами НМТ або за сертифікатами ЗНО)

Алгоритм вступу до

Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

НА БЮДЖЕТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

на спеціальність 132 «Матеріалознавство»

на освітню програму “Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві (Буклет)

на основі повної загальної середньої освіти

Ухвалено механізм складання НМТ у 2023 році

1. ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ:

1.1 З 1 по 31 липня початок реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів. Тобі необхідно вказати таку інформацію:

• Адреса електронної пошти – вона буде логіном для входу в кабінет (важливо: використовуйте пошту, до маєте доступ та яка не заборонена на території України)
  • Пароль та підтвердження паролю – не менше 6 символів (обов’язково запам’ятайте пароль)
  • Дані сертифікату НМТ або ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік отримання
  • Дані атестата про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

1.2 Обираємо ВНЗ: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

1.3 Обираємо освітньо-кваліфікаційний рівень: “бакалавр”

1.4 Обираємо спеціальність: “132 Матеріалознавство”

1.5 ВАЖЛИВО:

Якщо Ви прийняли рішення вступати на нашу кафедру, то при подачі оригіналів документів в приймальній комісії треба написати, що вступаєте на освітню програму Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві.

Детальна інструкція з реєстрації кабінету доступна за цим посиланням, а також можна переглянути відео-інструкцію за наступним посиланням https://youtu.be/L1Rjqx8TjPI.

2. Згідно Правил прийому КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році, для участі в конкурсі за спеціальністю “Матеріалознавство” (освітня програма Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві)

необхідні результати НМТ 2022-2023 або сертифікати ЗНО 2020-2021 та вагові коефіцієнти для вступу за державним замовленням :

1. Українська мова – 0,3

2. Математика – 0,5

3. Історія України – 0,2; Іноземна мова – 0,25; Біологія – 0,2; Фізика – 0,5; Хімія – 0,5.

4. Мотиваційний лист (вимоги)

Мінімальний конкурсний бал – 125

За кошти фізичних та/або юридичних осіб:

1. Мотиваційний лист

• Вага атестату – 0.
  • Вага балу за закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0.05.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток.

Для нашої спеціальності згідно до Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави (додаток 2 правил прийому):

Галузевий коефіцієнт дорівнює 1,02 – якщо заяви подані на перший або другий пріоритет.

3. У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буду проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з трьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування впродовж 180 хвилин. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування.

4. заяви подаються з 19 липня до 31 липня.

5. 5 серпня в своєму електронному кабінеті ти побачиш по якій з поданих заяв Ти отримуєш рекомендацію до зарахування.  А до 8 серпня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання на сканкопії твоїх документів кваліфікованого електронного підпису.

З 05 серпня по 08 серпня тобі необхідно зателефонувати на один з номерів:

(068)-489-09-49

(066)-489-09-49

(093)-489-09-49

і ми допоможемо Тобі подати всі необхідні документи до приймальної комісії університету на освітню програму Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві“.

6. Перелік документів необхідний для зарахування до КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі повної загальної середньої освіти:

Перелік документів

7.     Якщо Ви прийняли рішення вступати на нашу кафедру, то при подачі оригіналів документів в приймальній комісії треба написати, що вступаєте на освітню програму Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві“.

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів: https://pk.kpi.ua/schedule/