Контакти

Корисні посилання


Стипендіальна програма молодіжної організації GFPS-Польща для українських студентів!


З січня 2021 р. стартував проєкт програми Горизонт 2020!  

Стратегічна та цільова підтримка участі талановитих нових партнерів у проєктах пріоритетного напрямку «Нанотехнології, нові матеріали та перспективні методи їх виробництва» (NMP) програми Горизонт Європа  ( FIT-4-NMP) 

Проєкт FIT-4-NMP H2020 спрямований на збільшення участі талановитих нових партнерів  у проєктах Horizon Europe, орієнтованих на нанотехнології, передові матеріали та передові виробничі процеси (NMP). Більш детальна інформація за посиланням  https://www.fit-4-nmp.eu/ 

Якщо ви зацікавлені у поданні заявки на фінансування Horizon Europe у цих сферах,  щиро запрошуємо Вас приєднатися до мережевих сесій FIT-4-NMP, які будуть проведені у рамках  EuroNanoForum2021, щоб: 

• Дізнатися  більше про підтримку проєкту FIT-4-NMP для нових партнерів 

• Відкрити для себе майбутні можливості фінансування Horizon Europe у галузі NMP 

• Зустріти  провідних новаторів ЄС у галузі NMP та партнерів проєкту FIT-4-NMP 

• Ознайомитися з історіями успіху учасників проєктів пріоритетного напрямку  NMP програми Горизонт 2020 

Сесії відбудуться 5 та 6 травня 2021 р. з 11.00 до 13.00 за київським часом.   

З програмою сесій можна ознайомитися за посиланням 

https://3899a406-4f05-4f97-b7a4-91664ebdd0d7.usrfiles.com/ugd/3899a4_b5ad1f033fc54cb98aa56e6c650903a8.pdf

Для участі у сесіях потрібна реєстрація, яку можна зробити за посиланням  

https://euronanoforum2021.virtualarena.pt/register/visitor-registration/

Якщо Ви раніше реєструвались для участі у  EuroNanoForum2021, то Ваша реєстрація дійсна для участі у сесіях проєкту FIT-4-NMP 


Почався конкурсний відбір на Премії ВРУ та стипендії Уряду для молодих вчених: виші та наукові установи мають подати заявки до 1 та 10 березня

Стартував прийом документів на отримання Премій Верховної Ради та стипендій Кабінету Міністрів для молодих вчених. Заявки мають подавати виші та наукові установи, підприємства за попередніми рішеннями вчених рад.

Премії ВРУ присуджуватимуться за 2020 рік, а урядові стипендії – на 2020-2022 роки.

Претендувати на отримання Премії можуть науковці до 35 років (доктори наук до 40 років), що мають вагомі наукові здобутки в проведенні фундаментальних та/або прикладних досліджень. Номінувати можна як одного вченого, так і колектив авторів – максимум з 4 осіб.

На рік Верховна Рада присуджує до 30 Премій. Переможці отримують дипломи, нагрудні знаки та грошову винагороду. Її розмір становить 60 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (станом на 1 січня 2020 року це понад 126 тис грн).

Список претендентів та їхні роботи на Премію ВРУ приймають до 1 березня 2020 року. Докладні вимоги до подання заявок можна переглянути у відповідній Інструкції . До визначеного в ній пакету документів також необхідно додати 10 брошурованих примірників анотації.

Виші, наукові установи та підприємства подають списки кандидатів та необхідні документи на Премію ВРУ до директорату науки Міністерства освіти і науки. Заклади, не підвідомчі МОН, також можуть подавати заявки за підпорядкуванням до Національної академії наук, відповідних галузевих академій або центральних органів виконавчої влади.

На отримання стипендій КМУ можуть претендувати кандидати, що мають вагомі наукові результати, віком до 33 років (38 для докторантів або докторів наук).

Уряд присвоює 320 щомісячних стипендій для молодих вчених на 2 роки. З 1 липня 2019-го їхній розмір було збільшено вдвічі – до 2-х прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Наразі це понад 4,2 тис гривень.

Університети та наукові установи, підпорядковані МОН, мають подати перелік кандидатів та супровідні документи до директорату науки Міністерства до 10 березня 2020. Докладну інформацію можна переглянути у листі МОН.

Наукові установи та університети, не підвідомчі МОН, подають документи на стипендії КМУ за підпорядкуванням до галузевих академій наук або центральних органів виконавчої влади.

Документи як щодо стипендій Уряду, так щодо Премій Верховної Ради подаються до МОН за адресою: кім. 201 в, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601, Міністерство освіти і науки України. Контактна особа – Олександр Вороненко, (044) 287-82-41.


Вітаємо!

16 жовтня 2019 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 14-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» – найбільшої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні.

Ми дуже цінуємо вашу працю, як наукового керівника, і ваш вагомий внесок у формування у студентів практичних умінь та навичок науково-дослідної діяльності і з нетерпінням очікуємо цікавих та актуальних тем студентських досліджень цього року. Також сподіваємось на велику зацікавленість у конкурсі серед ваших студентів і звертаємось до вас із проханням поширити серед них інформацію щодо умов участі у конкурсі «Завтра.UA»

Умови участі в конкурсі «Завтра.UA»:

·           До участі у конкурсі запрошуються студенти університетів, академій та інститутів 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно.

·           Прийом заявок на участь у конкурсі буде відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 16 жовтня до 29 листопада 2019 року.

Необхідні документи, які потрібно завантажити до реєстраційної форми конкурсу:

·           Конкурсна робота (студентське дослідження) за науковим напрямом, обсягом не більше 8 друкованих сторінок українською, російською або англійською мовою.

·           Відгук на конкурсну роботу від наукового керівника або іншого авторитетного науковця.

·           Рекомендаційний лист, що підтверджує соціальну або громадську діяльність конкурсанта.

·           Портретне фото високої якості, зроблене протягом останніх 6 місяців.

·           За наявності: копії документів, що підтверджують наукову і громадсько-соціальну діяльність.

Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:

·           активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

·           оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються у конкурсній роботі (студентському досліджені);

·           мотивація до особистісного та професійного росту;

·           лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу «Завтра.UA» можна дізнатись на сайті zavtra.in.ua у розділі «Конкурс». 

Ще раз дуже дякуємо за вашу працю і з нетерпінням чекаємо на учасників конкурсу «Завтра.UA» 2019/20.

З повагою,

Команда Завтра.UA


Положення про премії КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі підручники, навчальні посібники, монографії

1. Конкурс на здобуття премій Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” проводиться на основі постанови Вченої ради від 1 червня 1992 року, протокол N 6.

2. Премії присуджуються щорічно рішенням Вченої ради університету за кращі підручники, навчальні посібники, які отримали громадське визнання і не менше року використовуються у навчальному процесі, а також монографії з актуальних напрямків розвитку науки і техніки. Можлива повторна участь в конкурсах на кращі підручники, навчальні посібники, монографії особами в складі колективів не раніше ніж через сім років, а окремих осіб – не раніше ніж через п’ять років після отримання премій.

3. Для заохочення авторів кращих робіт встановлюються три премії:

  • перша – 5 місячних окладів професора;
  • дві другі – 3 місячні оклади професора кожна.

4.  Право висунення робіт на здобуття премії КПІ надається Радам факультетів та навчально-наукових інститутів, науково-дослідних інститутів (НДІ).

5.  Організацію проведення конкурсу здійснює проректор з наукової роботи.

6.  Роботи, висунуті на здобуття премій КПІ ім.Ігоря Сікорського, приймаються науково-дослідною частиною з 1 вересня до 31 грудня кожного року.

7.  Оголошення про конкурс доводиться до всіх кафедр і наукових підрозділів, а також публікується у багатотиражній газеті університету.

8. На конкурс приймаються:

  • підручники, навчальні посібники, видані з грифом міністерств, відомств;
  • монографії з грифом університету.

9. Колектив, що представив роботу на здобуття премії не повинен перевищувати семи осіб, у тому числі не більше 2 співавторів, які не працюють університеті; останнє обмеження не стосується співавторів в інших держав світу.

10. Роботи, рекомендовані на здобуття премії подаються у встановлені строки і супроводжуються такими документами (в двох примірниках):

  • витяг в протоколу засідання Ради факультету, інституту про рекомендацію роботи на здобуття премії ;
  • анотація, яка містить коротку характеристику новизни розробки та її значення для навчального процесу, наукових досліджень та народного господарства;
  • довідка про творчий внесок кожного співавтора роботи (в тому числі у відсотках), підписана кожним автором і затверджена деканом факультету, інституту (керівником НДІ);
  • основні дані про кожного автора.

11. До розгляду не приймаються:

  • роботи, які раніше вже були удостоєні Державної премії України або Державної премії іншої країни, премій міністерств України;
  • роботи, які вже тричі брали участь у конкурсі і не стали переможцями;
  • перевидання робіт, які вже здобували премію конкуру;.

12. Для розгляду робіт, поданих на конкурс, щорічно наказом ректора створюється Експертна комісія з числа провідних вчених університету – фахівців з тематики поданих на конкурс робіт.

13. Експертна комісія дає загальну наукову оцінку поданим на конкурс роботам і визначається щодо відбору їх для участі в конкурсі. Відібраними на конкурс вважаються ті роботи, за які при голосуванні було подано більше половини голосів присутніх на засіданні членів Експертної комісії. Комісія рекомендує сторонні організації для рецензування відібраних робіт.

14. Комісія розглядає всі надіслані рецензії, рекомендації, заяви, що стосуються як змісту робіт, так і складу авторських колективів.

15. По кожній з робіт після їх вивчення та експертизи комісія таємним голосуванням визначається щодо преміювання.

16. Першою премією нагороджується робота, яка набрала найвищий рейтинг, двома другими – роботи, які за рейтингом зайняли друге і трете місця.

Якщо 2-3 роботи дістали однаковий рейтинг, то, як виняток, присуджуються відповідні премії. Якщо більше 3-х робіт набрали рівну кількість голосів, то проводиться повторне обговорення і голосування.

17. Рішення Експертної комісії щодо присудження премій затверджується на Вченій раді університету, як правило, відкритим голосуванням.

18. Рішення Вченої ради університету про присудження премій оформлюється і доводиться до виконання наказом ректора університету, а список осіб, яким присуджені премії, публікується в газеті “Київський політехнік”.

19. Суми премій розподіляються між співавторами згідно довідки про творчий внесок кожного з авторів роботи.

20. Особам, удостоєним премії, видається відповідний диплом, який вручається урочисто на конференції професорсько-викладацького складу університету.

21. Підручники, монографії, навчальні посібники, за які присуджені премії передаються на зберігання у бібліотеку університету; роботи, не прийняті на конкурс, а також ті, яким не присуджені премії, повертаються авторам.

Положення обговорене і схвалене Вченою радою університету

Організаційно-аналітичний відділ НДЧ

2020-Положення про премії КПІ ім. Ігоря Сікорського