Контакти

Засідання кафедри


29 травня 2020 року в 14:00 відбулося дистанційне засідання кафедри фізики металів із використанням платформи ZOOM.

Під час відеовключення обговорено кадрові питання у зв’язку із створенням Інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона (наказ 4/21 від 10 лютого 2020 р.).

Заслухано звіти та показники діяльності за 2019-2020 навчальний рік професора Макогона Ю. М., доцентів Іващенка Є. В. та Владимирського І. А., старшого викладача Конорева С. І. Після активного обговорення ухвалене рішення щодо укладання додаткової угоди з даними викладачами та продовження їх діяльності на кафедрі.

Розглянуті також питання вступної кампанії та роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського. Затверджене рішення стосовно проведення екзаменів із дисциплін «Теоретична фізика» в гр. ФМ-71-1 та «Функціональні матеріали з пам’яттю форми для технологій майбутнього» в гр. ФМ-91мн, ФМ-91мп у вигляді заліку згідно до Тимчасового регламенту проведення семестрового контролю в дистанційному режимі.

Акцентовано увагу на необхідності спілкування зі студентами під час сесії через «Електронний кампус».

Внесено дієві пропозиції щодо активізації роботи у соціальних мережах для залучення абітурієнтів.


19 травня 2020 року в онлайн режимі відбулося засідання кафедри.

Під час відеовключення викладачі обговорили результати другої атестації студентів кафедри, окреслили задачі для кураторів щодо налагодження зв’язку студентів кафедри з викладачами, обговорили шляхи впровадження рішень методичної ради та обрали заступника завідувача кафедри. 

Вітаємо Владимирського Ігоря Анатолійовича з призначенням заступником завідувача кафедри і бажаємо йому плідної роботи!