Вступ на 1-й курс (за сертифікатами ЗНО)

Алгоритм вступу до

Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

НА БЮДЖЕТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

на спеціальність 132 «Матеріалознавство»

на освітню програму “Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві (Буклет)

на основі повної загальної середньої освіти

1. ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ:

1.1 З 1 по 22 липня Тобі необхідно створити власний електронний кабінет на сторінці https://ez.osvitavsim.org.ua/ та вказати таку інформацію:

• Адреса електронної пошти – вона буде логіном для входу в кабінет (важливо: використовуйте пошту, до маєте доступ та яка не заборонена на території України)
  • Пароль та підтвердження паролю – не менше 6 символів (обов’язково запам’ятайте пароль)
  • Дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік отримання
  • Дані атестата про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

1.2 Обираємо ВНЗ: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

1.3 Обираємо освітньо-кваліфікаційний рівень: “бакалавр”

1.4 Обираємо спеціальність: “132 Матеріалознавство”

1.5 ВАЖЛИВО:

Якщо Ви прийняли рішення вступати на нашу кафедру, то при подачі оригіналів документів в приймальній комісії треба написати, що вступаєте на освітню програму Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві.

Детальна інструкція з реєстрації кабінету доступна за цим посиланням, а також можна переглянути відео-інструкцію за наступним посиланням https://youtu.be/L1Rjqx8TjPI.

2. Згідно Правил прийому КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році, для участі в конкурсі за спеціальністю “Матеріалознавство” (освітня програма Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві) у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти вступника повинні бути такі предмети і бали:

Необхідні сертифікати ЗНО та вагові коефіцієнти

1. Українська мова – 0,25
  2. Математика – 0,5
  3. Фізика, або Іноземна мова, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія – 0,2
  4. Мінімальний конкурсний бал – 125
  • Вага атестату – 0.
  • Вага балу за закінчення підготовчих курсів ЗВО – 0.05.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток.

Для нашої спеціальності згідно до Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави (додаток 2 правил прийому):

Галузевий коефіцієнт дорівнює 1,02 – якщо заяви подані на перший або другий пріоритет.

Сільський коефіцієнт дорівнює 1,05 – для випускників закладів освіти, що знаходяться на території сіл.

3. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) конкурсних предметів 2018, 2019, 2020 або 2021 рр.

4. 28 липня в своєму електронному кабінеті ти побачиш по якій з поданих заяв Ти отримуєш рекомендацію до зарахування. З 28 липня по 02 серпня тобі необхідно зателефонувати на один з номерів:

(068)-489-09-49

(066)-489-09-49

(093)-489-09-49

і ми допоможемо Тобі подати всі необхідні документи до приймальної комісії університету на освітню програму Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві“.

6. Перелік документів необхідний для зарахування до КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі повної загальної середньої освіти:

• копію документа (одного з документів), що посвідчує особу та копію витягу із державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі подання паспорту у вигляді ID картки), передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) або екзаменаційного листка єдиного вступного іспиту або єдиного фахового вступного випробування (у визначених Умовами прийому випадках);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (в разі, якщо вступник претендує на отримання стипендії під час навчання)

Перелік документів

7.     Якщо Ви прийняли рішення вступати на нашу кафедру, то при подачі оригіналів документів в приймальній комісії треба написати, що вступаєте на освітню програму Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві“.

Основні дати вступної кампанії для 1 курсу:

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів: https://pk.kpi.ua/schedule/