Вступ на 1-й курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Запрошуємо випускників коледжів і технікумів, які отримали диплом молодшого спеціаліста, до вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю “Матеріалознавство”, освітня програма: «Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання»!

Такі абітурієнти вступають на перший курс освітнього рівня бакалавра, але із скороченим терміном навчання – 3 роки замість 4.

Оскільки спеціальність  “Матеріалознавство” у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, див. Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням.

Перелік конкурсних предметів

Важиливо! Для вступу за дипломом молодшого спеціаліста в 2020 році необхідно подати сертифікат ЗНО з української мови та літератури!
(інформація на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського)

СпеціальністьПерелік конкурсних предметівВага предметівВага диплому молодшого спеціалістаВага балу за успішне
закінчення підготовчих купсів ЗВО
Мінімальна кількість балів