Вступ на 1-й курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

НА БЮДЖЕТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Запрошуємо випускників коледжів і технікумів, які отримали диплом молодшого спеціаліста, до вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю “Матеріалознавство”, освітня програма: «Інжиніринг та комп’ютерне моделювання в матеріалознавстві»! (Буклет)

Такі абітурієнти вступають на перший курс освітнього рівня бакалавра, але із скороченим терміном навчання – 3 роки замість 4.

Оскільки спеціальність  “Матеріалознавство” у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, див. Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2023 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням.

Інструкція з електронного вступу на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Перелік конкурсних предметів

Важливо! У 2023 році приймаються:

• результати НМТ з української мови та математики 2022-2023 років.
  • або сертифікат ЗНО 2020-2021 років з української мови та літератури / української мови та з математики.

(інформація на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Важливі дати
(Етапи вступної компанії на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Інформація приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського