Контакти

Міжнародні стажування-2014


Наукове стажування в університетському коледжі м. Йовік, Норвегія

Навесні 2014 року команда аспірантів НТУУ «КПІ» була запрошена в університетський коледж м. Йовік (Норвегія) для підготовки і участі у конференції Nordic Innovation Conference (October 16-17 2014, Gjovik, Norway)

Команда НТУУ «КПІ» в університетському коледжі м. Йовік

Наукове стажування студентки кафедри фізики металів Н. Сафонової в університеті м. Дебрецен, Угорщина


Стажування студентки КФМ Г. Волкової в Технічному Інституті м. Гренобль, Франція

Стажування студентки кафедри фізики металів Г. Волкової в Технічному Інституті м. Гренобль (Франція).

Студентка кафедри фізики металів Г. Волкова пройшла наукове стажування на факультеті фізики, електроніки та матеріалознавства Технічного Інституту м. Гренобль (Франція) в рамках навчальної програми FAME (Functional Advanced Materials Engineering) Erasmus Mundus. 

Студентка КФМ Г. Волкова пройшла літню практику в лабораторії Centre des Materiaux, MinesParisTech, Париж, Франція

Студентка кафедри фізики металів Г. Волкова пройшла літню практику в лабораторії Centre des Materiaux, MinesParisTech, Париж, Франція

Студентка кафедри фізики металів Г. Волкова пройшла літню практику в лабораторії Centre des Materiaux, MinesParisTech (м. Париж, Франція). Проведено дослідження закономірностей формування структури та властивостей направлено-кристалізованих евтектичних сплавів за допомогою різноманітних сучасних методів фізичного матеріалознавства. 

Аспірантка КФМ В. Басих проходить стажування за проектом “VitriMetTech” у Варшаві, Польща

Аспірантка КФМ В. Басих проходить стажування за проектом “VitriMetTech” у Варшаві, Польща

До грантів на короткотермінові наукові візити до ФРН та Франції аспірантка кафедри фізики металів Вікторія Басих тепер додала грант Європейської програми “MarieCurieInitialTrainingNetwork” на довгострокове наукове стажування за проектом “VitriMetTech” на Факультеті інженерного матеріалознавства Вар-шавської політехніки під керівництвом професора Тадеуша Куліка.

Поздоровляємо!


Стажування Н. Сафонової та О. Фігурної в Технічному університеті м. Хемнітц, Німеччина

Стажування Н. Сафонової та О. Фігурної в Технічному університеті м. Хемнітц, Німеччина

В період з квітня по травень 2014 року магістрантка кафедри фізики металів Наталія Сафонова і аспірантка кафедри Олена Фігурна пройшли наукове стажування на кафедрі фізики поверхні та границь поділу Технічного університету м. Хемнітц, Німеччина. Стажування відбулось за грантом DAAD(програма ім. Леонарда Ейлера, грант № 57042790, керівник проекту проф. Ю.М. Макогон).

Під керівництвом завідувача кафедри фізики поверхні та границь поділу проф. М. Альбрехта Наталія та Олена мали змогу ознайомитися з новітніми методиками дослідження структурних характеристик та властивостей нанорозмірних плівкових композицій – надпровідною магнітометрією, магнітометрією на основі магніто-оптичного ефекту Керра, магнітно-силовою та атомно-силовою мікроскопіями, електронномікроскопічними дослідженнями. 


Стажування М. Вережак у Празі та учать в конференції 18th International Microscopy Congress. Прага, Чехія